Het team van uitgeverij AcquiMedia

0

Teamleden

000

Jaar ervaring

Het team van AcquiMedia is gevestigd in een modern kantoorpand in het ‘Amstelwijck Bos’, een duurzame omgeving, fijn om in te werken en klanten te ontvangen. Een prachtige locatie voor een sterke, moderne uitgeverij voor een aantal specifieke vakgroepen. De multimediale benadering van de vakspecialisten in de gebieden worden crossmediaal bereikt met print, online en andere kanalen.

Onze redactionele professionals werken al jaren in deze branches en kennen de juiste mensen, vergaren de beste informatie en begrijpen wat de doelgroepen willen weten.

Partijen die geïnteresseerd zijn in de DMU’s of beïnvloeders in de bovengenoemde branches zijn in veel gevallen onze partner of zijn adverteerder op product niveau, maar zeker ook actief op of belangstellend in de arbeidsmarkt.

Onze uitgeverij bestaat uit (hoofd)redacteuren, journalisten, freelancers, fotografen, bladmanagers, vormgevers, back office medewerkers en een marketing afdeling.

Teamleden

Uitgever & Directeur

Henk@acquimedia.nl

Salesmanager Process Control, WaterForum en OTAR

Henno@acquimedia.nl

Salesmanager Vastgoed Actueel & Jachtbouw Nederland

Thila@acquimedia.nl

Salesmanager FMT gezondheidszorg

wim@acquimedia.nl

Salesmanager OTAR

Bo@acquimedia.nl

Salesmanager OTAR

Sam@acquimedia.nl

Assistent Salesmanager

Fabienne@acquimedia.nl

Management Assistent

Annemarieke@acquimedia.nl

Medewerker Marketingzaken

Robin@acquimedia.nl